Formy płatności

Akceptujemy wymienione poniżej formy płatności. W zależności od potrzeb wyboru należy dokonać na etapie składania zamówienia.

 

Płatność gotówką.

Przy odbiorze osobistym w siedzibie firmy zakupy można opłacić gotówką.


Za pobraniem.

Wymaganą kwotę w gotówce pobierze kurier podczas doręczenia przesyłki z zamówieniem.


Przedpłata przelewem na konto bankowe.

Zamówienie zostanie wysłane po zaksięgowaniu całej kwoty należności na rachunku bankowym. Przelewu należy dokonać zgodnie ze wskazówkami otrzymanymi w korespondencji towarzyszącej złożonemu zamówieniu lub jeśli nie wskazano inaczej na konto:

PHU INTERMEDIA, ul. Częstochowska 66, 42-140 Panki

Bank Pocztowy, nr konta: 72 1320 1537 1499 8425 2000 0001


Płatność elektroniczna.

Za pośrednictwem bezpiecznej platformy Dotpay płatności można również dokonać metodą szybkiego przelewu oraz przelewu on-line. Płatności elektroniczne to najszybsza forma zapłaty za złożone zamówienie. Dokonanie takiej płatności skutkuje natychmiastowym potwierdzeniem zrealizowania przelewu dzięki czemu bez zwłoki możemy przystąpić do realizacji zamówienia.

Za pośrednictwem Dotpay za zamówienie można również zapłacić przy wykorzystaniu karty płatniczej Visa, Mastercard, Maestro, American Express, Diners Club International i JCB.

Dotpay obsługuje również płatności kartą kredytową za pośrednictwem MasterPass, płatności BLIK i wiele innych. Szczegółowe informacje o dostępnych metodach płatności elektronicznych za pośrednictwem Dotpay dostępne są na stronie internetowej operatora.