O nas

Firma Intermedia funkcjonuje jako polskie przedsiębiorstwo od 1997 roku. Obecnie cieszymy się dużym zaufaniem naszych Klientów wypracowanym przez wszystkie lata naszej działalności. Jesteśmy solidnym kontrahentem i sprawdzonym partnerem w relacjach biznesowych. Naszym celem jest stabilny rozwój mający swoje oparcie we wprowadzanych na rynek wysokiej jakości produktach spełniających oczekiwania klientów zarówno co do potrzeb jak i ceny.

 

Obecnie chcemy wpisać się w trend zdrowego stylu życia poprzez popularyzację aktywnego wypoczynku z wykorzystaniem produktów naszej marki Activeu. Starannie dobrane doskonałej jakości akcesoria służące różnym odmianom turystyki, wypoczynku na świeżym powietrzu czy sportom proponowane w przystępnej cenie to idea przyświecająca marce Activeu. Wybierając Activeu nasi klienci mogą mieć pewność co do jakości i praktyczności produktów.

 

Nasi klienci mogą też liczyć na wsparcie i pomoc działu Sprzedaży oraz Serwisu. Pracujemy w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Zapraszamy do kontaktu zarówno drogą elektroniczną jak i telefonicznie.