wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » O firmie

O firmie

Firma Intermedia istnieje na rynku od 1997 roku. Cieszymy się dużym zaufaniem klientów wypracowanym przez wszystkie lata naszej działalności. Jesteśmy solidnym kontrahentem i sprawdzonym partnerem w relacjach biznesowych. Naszym celem jest stabilny rozwój mający swoje oparcie we wprowadzanych na rynek wysokiej jakości produktach spełniających oczekiwania klientów zarówno co do potrzeb jak i ceny.

 

Swoją działalnością chcemy promować zdrowy styl życia poprzez popularyzację aktywnego wypoczynku. Oferujemy starannie dobrane doskonałej jakości akcesoria służące różnym odmianom turystyki, wypoczynku na świeżym powietrzu oraz aktywnościom sportowym. Szczególnie zachęcamy do zapoznania się z produktami marki Activeu. Marka Activeu to wysoka jakość w przystępnej cenie.

 

Nasi klienci mogą liczyć na wsparcie i pomoc działu sprzedaży. Pracujemy w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Zapraszamy do kontaktu zarówno drogą elektroniczną jak i telefonicznie.


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu